O nas

Sebastian Derdowski  lek.dent.

Ukończyłem studia medyczne-stomatologiczne na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu w 2004 roku. Następnie odbyłem roczny staż w  Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim zakończony w 2006 roku Lekarsko-Dentystycznym Egzaminem Państwowym.

Posiadam również dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Biologia molekularna  na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 2005-2011 pracowałem równolegle w Przychodni Stomatologicznej Stomadent i Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim na stanowisku lekarz dentysta.

Z Elblągiem jestem związany od 2008 roku, gdzie przez okres jednego roku pracowałem jako stomatolog w Spółdzielni Pracy Medyk.

Od 2010 roku prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Elblągu, w którym świadczę usługi w zakresie stomatologii ogólnej i protetyki, również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

Bartosz Derdowski  lic.tech.dent.

Ukończyłem studia na kierunku Techniki dentystyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2009 roku.

W latach 2009-2012 pracowałem w Laboratorium Protetycznym w Tczewie na stanowisku technika dentystycznego.

Od roku 2012 prowadzę własną Pracownię Protetyki w Starogardzie Gdańskim.

Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe stale podnoszę uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach praktycznych.

 

Derdowscy-Stomatologia

Od 2012 roku wspólnie budujemy markę DERDOWSCY - STOMATOLOGIA, specjalizując się  w protetyce  oraz rehabilitacji zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych.

Swoją wiedzę i umiejętności wspólnie poszerzamy na licznych kursach i warsztatach praktycznych w dziedzinie rehabilitacji narządu żucia wg metody prof. Alberta Gerbera.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.